OM4

Fibersnor multimodus OM4 50/125µm med lilla (magenta) 2mm duplex kabel. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24.

Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE.

ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

6977466 Fibersnor 2xMM OM4 SC-SC 0.5m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200354 SC/UPC-SC/UPC, OM4 6977467 Fibersnor 2xMM OM4 SC-SC 1m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200361 SC/UPC-SC/UPC, OM4 6977468 Fibersnor 2xMM OM4 SC-SC 2m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200378 SC/UPC-SC/UPC, OM4 6977469 Fibersnor 2xMM OM4 SC-SC 3m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200385 SC/UPC-SC/UPC, OM4 6977470 Fibersnor 2xMM OM4 SC-SC 4m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200392 SC/UPC-SC/UPC, OM4 6977471 Fibersnor 2xMM OM4 SC-SC 5m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200408 SC/UPC-SC/UPC, OM4 6977472 Fibersnor 2xMM OM4 SC-SC 7.5m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200576 SC/UPC-SC/UPC, OM4 6977473 Fibersnor 2xMM OM4 SC-SC 10m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200583 SC/UPC-SC/UPC, OM4 6977474 Fibersnor 2xMM OM4 SC-SC 15m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200590 SC/UPC-SC/UPC, OM4 6977475 Fibersnor 2xMM OM4 SC-SC 20m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200606 SC/UPC-SC/UPC, OM4 6977476 Fibersnor 2xMM OM4 SC-LC 0.5m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200613 SC/UPC-LC/UPC, OM4 6977477 Fibersnor 2xMM OM4 SC-LC 1m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200620 SC/UPC-LC/UPC, OM4 6977478 Fibersnor 2xMM OM4 SC-LC 2m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200637 SC/UPC-LC/UPC, OM4 6977479 Fibersnor 2xMM OM4 SC-LC 3m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200644 SC/UPC-LC/UPC, OM4 6977480 Fibersnor 2xMM OM4 SC-LC 4m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200651 SC/UPC-LC/UPC, OM4 6977481 Fibersnor 2xMM OM4 SC-LC 5m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200668 SC/UPC-LC/UPC, OM4 6977482 Fibersnor 2xMM OM4 SC-LC 7.5m 50µm Lilla 2mm LSZH 7070701200675 SC/UPC-LC/UPC, OM4