Fiberhale Singelmodus

Fiberhale (pigtail), multimodus OM1, OM2, OM3 og OM4 med en preterminert kontakt.
Skjøtes mot en fiberoptisk kabel. Alle produktene er av høyeste kvalitet,
ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuell måleprotokoll.

6923173 Fiberhale SM SC/UPC 1,5m 12 pk G657A S12 900µm LSZH 7070701175263 6923174 Fiberhale SM SC/APC 1,5m 12 pk G657A S12 900µm LSZH 7070701175270 6923175 Fiberhale SM LC/UPC 1,5m 12 pk G657A S12 900µm LSZH 7070701175287 6923176 Fiberhale SM LC/APC 1,5m 12 pk G657A S12 900µm LSZH 7070701175294 6977420 Fiberhale SM SC/UPC 1m G657A Gul 900µm LSZH 7070701184364 6977421 Fiberhale SM SC/APC 1m G657A Gul 900µm LSZH 7070701184371 6977422 Fiberhale SM LC/UPC 1m G657A Gul 900µm LSZH 7070701184388 6977423 Fiberhale SM LC/APC 1m G657A Gul 900µm LSZH 7070701184395 6977462 Fiberhale SM SC/UPC 1.0m 12pk G657A Gul LSZH inkl hylser 7070701329567 SM SC/UPC 1.0M 6977463 Fiberhale SM SC/APC 1.0m 12pk G657A Gul LSZH inkl hylser 7070701329574 SM SC/APC 1.0M 6977464 Fiberhale SM LC/UPC 1.0m 12pk G657A Gul LSZH inkl hylser 7070701329581 SM LC/UPC 1.0M 6977465 Fiberhale SM LC/APC 1.0m 12pk G657A Gul LSZH inkl hylser 7070701329598 SM LC/APC 1.0M 9104011 Fiberhale SM LC/APC 1.5m 6 pk G657A Hvit 900µm LSZH FTTx 7070701124049 9104014 Fiberhale SM LC/UPC 1.5m 6 pk G657A Hvit 900µm LSZH FTTx 7070701094861 9104017 Fiberhale SM SC/APC 1.5m 6 pk G657A Hvit 900µm LSZH FTTx 7070701124032 9104020 Fiberhale SM SC/UPC 1.5m 6 pk G657A Hvit 900µm LSZH FTTx 7070701113944 9104225 Fiberhale SM SC/UPC 1.0m 12pk G657A 12-farg LSZH inkl hylser 7070701329529 SM SC/UPC 1.0M 9104226 Fiberhale SM SC/APC 1.0m 12pk G657A 12-farg LSZH inkl hylser 7070701329536 SM SC/APC 1.0M