LC/UPC-LC/APC

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og LC/UPC-LC/APC-kontakter.

Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2. 

Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.

 ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.

Fibersnor SM LC-LC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH
Fibersnor SM LC-LC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH 6977250 Fibersnor SM LC-LC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH 7070701182667 LC/UPC-LC/APC, SM Fibersnor SM LC-LC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH 6977254 Fibersnor SM LC-LC/A 4m G657A Gul 2mm LSZH 7070701182704 LC/UPC-LC/APC, SM