SC/UPC-LC/UPC

Fibersnor singlemode G657A med gul 2mm duplekskabel og 2xSC/UPC-LC/UPC-kontakter. 

Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  

Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.

ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.